کسب مقام سوم مسابقات جام ملی جهان بین توسط تیم رباتیک

ax1

در دومین دوره مسابقات ملی پهبادها که در اواخر شهریور ماه 1396 در دانشگاه شهرکرد با حضور تیم هایی از دانشگاه های سراسری و آزاد کل کشور برگزار شد، تیم رباتیک (SAMA UAV) دانشکده سما تهران جنت آباد در لیگ امداد و ضد تروریست موفق به کسب رتبه سوم این دوره از مسابقات شد.

سرکارخانم مهدوی عضو هیات علمی دانشکده سما تهران جنت آباد و استاد راهنمای این تیم، بیان کرد: با توجه به اینکه تیم ربات های پرنده بدون سرنشین دانشکده سما تهران جنت اباد، در تابستان 95 فعالیت خود را آغاز کرده است و در همان سال موفق شد در مسابقات کشوری دانشگاه مالک اشتر، تائیدیه فنی بگیرد،امسال توانست در مسابقات جام ملی جهان بین که در دانشگاه شهرکرد برگزار شده بود، مقام سوم این دوره از رقابتها را از آن خود نماید.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به توانمندی و انگیزه بالای دانشجویان و امکاناتی که دانشکده سما تهران جنت آباد در اختیار آنان قرار داده است،این تیم می تواند در مسابقات بین المللی افتخار آفرین شود.

IMG 2833

 

تاریخچه سماتهران

این آموزشکده فعالیت خود را با تعداد 280 دانشجو و در یک مکان با وسعت 4840 مترمربع در چهار رشته کامپیوتر، نقشه کشی معماری ، نقشه کشی عمومی و حسابداری آغاز کرد.

اکنون آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهران دارای رشته ی الکترونیک، الکتروتکنیک، کامپیوتر، معماری، نقشه کشی معماری، نقشه کشی صنعتی، تربیت بدنی، حسابداری، ساختمان و گرافیک است.

دانشکده فنی و حرفه ای سماتهران - فناوری اطلاعات و ارتباطات

Search