کسب مقام سوم مسابقات جام ملی جهان بین توسط تیم رباتیک

ax1

در دومین دوره مسابقات ملی پهبادها که در اواخر شهریور ماه 1396 در دانشگاه شهرکرد با حضور تیم هایی از دانشگاه های سراسری و آزاد کل کشور برگزار شد، تیم رباتیک (SAMA UAV) دانشکده سما تهران جنت آباد در لیگ امداد و ضد تروریست موفق به کسب رتبه سوم این دوره از مسابقات شد.

سرکارخانم مهدوی عضو هیات علمی دانشکده سما تهران جنت آباد و استاد راهنمای این تیم، بیان کرد: با توجه به اینکه تیم ربات های پرنده بدون سرنشین دانشکده سما تهران جنت اباد، در تابستان 95 فعالیت خود را آغاز کرده است و در همان سال موفق شد در مسابقات کشوری دانشگاه مالک اشتر، تائیدیه فنی بگیرد،امسال توانست در مسابقات جام ملی جهان بین که در دانشگاه شهرکرد برگزار شده بود، مقام سوم این دوره از رقابتها را از آن خود نماید.

وی خاطر نشان کرد : با توجه به توانمندی و انگیزه بالای دانشجویان و امکاناتی که دانشکده سما تهران جنت آباد در اختیار آنان قرار داده است،این تیم می تواند در مسابقات بین المللی افتخار آفرین شود.

IMG 2833

 

موقیعت جغرافیائی آموزشکده

دانشکده فنی و حرفه ای سماتهران - فناوری اطلاعات و ارتباطات

Search

قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامی

با توجه به آغاز تعطیلات تابستانی دانشگاه ازاداسلامی از روز شنبه مورخ 97/4/30 لغایت 97/5/30 ، انجام کلیه امور دانشجویی ، آموزشی و اداری حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97/4/27 انجام می گیرد.

لذا خواهشمنداست درخواست های خود را قبل از تعطیلات به حوزه مربوطه ارائه و پیگیری نمائید

با توجه به نعطیلی اعلام شده فقط تا پایان تیرماه جهت اخذ معرفی به استاد به گروه خود مراجعه نمائید

توجه : دانشجویانی که شرایط اخذ معرفی به استاد در ترم تابستان را دارند می بایست تا پایان تیرماه به کارشناس گروه خود مراجعه نمایند.