بیست و هفتمین جلسه مسئولین و کارشناسان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

 

IMG 1402

بیست و هفتمین جلسه مسئولین و کارشناسان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در دانشکده سما تهران جنت آباد روز یکشنبه مورخ 19/9/96 با حضور مسئولان و کارشناسان قرآن و عترت ،دبیر شورا و رئیس اداره قرآن و عترت برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا..مجید آغاز شد،دستور جلسه برگزاری هر چه با شکوه تر بیست و سومین مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش کتبی بود.

در این نشست جناب آقای رضایی دبیر شورای قرآن و عترت ضمن قرائت دستورالعمل اجرای این دوره از مسابقات  به توضیح هر یک از بندها پرداختند.

جناب آقای عزتی رئیس اداره قرآن و عترت،نکات مهمی پیرامون برگزاری این دوره از مسابقات بیان نموده و به سوالات حضار پاسخ دادند،همچنین در این جلسه مسئله برگزاری مصاحبه اساتید متقاضی دریافت مجوز درس قرآن کریم مطرح و حضار پیرامون برگزاری بیست و سومین دوره جشنواره هنر و ادبیات و پژوهش دینی و فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه سوالات و پاسخ نامه های این دوره از مسابقات به کارشناسان واحدهای دانشگاهی استان تهران جهت برگزاری مسابقات قرآن و عترت در روز سه شنبه مورخ 21/9/96 راس ساعت 10 صبح تحویل گردید.

 

تاریخچه سماتهران

این آموزشکده فعالیت خود را با تعداد 280 دانشجو و در یک مکان با وسعت 4840 مترمربع در چهار رشته کامپیوتر، نقشه کشی معماری ، نقشه کشی عمومی و حسابداری آغاز کرد.

اکنون آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهران دارای رشته ی الکترونیک، الکتروتکنیک، کامپیوتر، معماری، نقشه کشی معماری، نقشه کشی صنعتی، تربیت بدنی، حسابداری، ساختمان و گرافیک است.

دانشکده فنی و حرفه ای سماتهران - فناوری اطلاعات و ارتباطات

Search