بیست و هفتمین جلسه مسئولین و کارشناسان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران

 

IMG 1402

بیست و هفتمین جلسه مسئولین و کارشناسان شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در دانشکده سما تهران جنت آباد روز یکشنبه مورخ 19/9/96 با حضور مسئولان و کارشناسان قرآن و عترت ،دبیر شورا و رئیس اداره قرآن و عترت برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا..مجید آغاز شد،دستور جلسه برگزاری هر چه با شکوه تر بیست و سومین مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش کتبی بود.

در این نشست جناب آقای رضایی دبیر شورای قرآن و عترت ضمن قرائت دستورالعمل اجرای این دوره از مسابقات  به توضیح هر یک از بندها پرداختند.

جناب آقای عزتی رئیس اداره قرآن و عترت،نکات مهمی پیرامون برگزاری این دوره از مسابقات بیان نموده و به سوالات حضار پاسخ دادند،همچنین در این جلسه مسئله برگزاری مصاحبه اساتید متقاضی دریافت مجوز درس قرآن کریم مطرح و حضار پیرامون برگزاری بیست و سومین دوره جشنواره هنر و ادبیات و پژوهش دینی و فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه سوالات و پاسخ نامه های این دوره از مسابقات به کارشناسان واحدهای دانشگاهی استان تهران جهت برگزاری مسابقات قرآن و عترت در روز سه شنبه مورخ 21/9/96 راس ساعت 10 صبح تحویل گردید.

 

موقیعت جغرافیائی آموزشکده

دانشکده فنی و حرفه ای سماتهران - فناوری اطلاعات و ارتباطات

Search

قابل توجه دانشجویان و اساتید گرامی

با توجه به آغاز تعطیلات تابستانی دانشگاه ازاداسلامی از روز شنبه مورخ 97/4/30 لغایت 97/5/30 ، انجام کلیه امور دانشجویی ، آموزشی و اداری حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 97/4/27 انجام می گیرد.

لذا خواهشمنداست درخواست های خود را قبل از تعطیلات به حوزه مربوطه ارائه و پیگیری نمائید

با توجه به نعطیلی اعلام شده فقط تا پایان تیرماه جهت اخذ معرفی به استاد به گروه خود مراجعه نمائید

توجه : دانشجویانی که شرایط اخذ معرفی به استاد در ترم تابستان را دارند می بایست تا پایان تیرماه به کارشناس گروه خود مراجعه نمایند.